DOVOZ AUTA Z NEMECKA

Neexistuje “šablóna” na postup pri získaní auta. Vždy totiž reagujeme na aktuálnu situáciu, prispôsobujeme sa momentálnym možnostiam, požiadavkám či ponuke. Výsledkom sú pozitívne reakcie našich spokojných klientov.

Ako štandardne postupujeme…

Na základe dlhodobých skúseností Vám vieme poskytnúť kompletný servis ktorý v sebe zahŕňa konzultácie, poradenstvo ale aj zabezpečenie všetkých administratívnych úkonov. Samotný proces sa skladá z niekoľkých častí:

1. Konzultácia, výber, overenie

Na základe vašich požiadaviek sa vyberie vhodné vozidlo. Od jeho predajcu vyžiadame VIN číslo, na základe ktorého vieme získať údaje potrebné na overenie skutočného stavu vozidla – napr. o jeho servisných opravách, kolíziách, skutočný stav tachometra… Po vašom súhlase vykonáme osobnú obhliadku vozidla v zahraničí

2. Vycestovanie pre auto do zahraničia

Pri osobnom stretnutí s predajcom vozidla skontrolujeme jednak reálny technický stav vozidla a jednak doklady vozidla. Súčasťou kontroly technického stavu je skúšobná jazda vykonaná našim zamestnancom osobne ale aj vizuálna kontrola opotrebenia karosérie či interiéru vozidla. Súčasťou kontroly dokladov je napr. kontrola servisnej knižky.

3. Príchod na slovensko

Pokiaľ auto pri kontrole splní všetky požiadavky, zabezpečíme jeho dovoz na Slovensko. Následne zabezpečíme všetky administratívne úkony smerujúce k zabezpečeniu riadneho prihlásenia auta v SR a získaniu potrebných dokladov

4. Odovzdanie auta

Po tom ako auto vybavíme potrebnou dokumentáciou, je pripravené na odovzdanie klientovi. Pred samotným odovzdaním je potrebné aby ste uhradili dohodnutú sumu.

4 dôvody pre Vašu spokojnosť

Sme tu pre Vás

Pre Vás pripravíme ponuku presne podľa Vašich prianí. Máme osobný prístup ku každému zákazníkovi.

Sme rýchli

Rýchlosť a kvalitné služby sú našou parketou.

Garantujeme kvalitu

Kedykoľvek zabezpečíme kompletnú servisnú históriu a zmluvně ošetríme garanciu kvality vozidiel.

Sme tradičný

V oblasti dovozu vozidiel máme dlhodobú históriu.

Zavolajte, napíšte

TMLG s. r. o.

IČO        51323621

DIČ        SK2120682377

M. Benku 1761/36, 920 01 Hlohovec

INFOLINKA

+421 918 828 726
+421 917 166 721
info@autokauf24.sk

 

Komunikujeme v jazykoch:
Slovenčina, English, Deutsch

Navštívte nás

Otváracie hodiny

Pondelok – piatok 
8:00 – 18:00